O Nas

Produkty Qplay wyróżnia wysoka jakość, o którą szczególnie dbamy od początku działalności Marki. Chcemy, aby dzieci korzystające z naszych wyrobów, mogły się cieszyć nimi jak najdłużej. Posiadamy własny ośrodek badawczy, w którym przeprowadzamy ekstremalne i intensywne testy naszych produktów, dla zapewnienia bezpieczeństwa małym użytkownikom.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty, których otrzymanie wymaga przejścia najbardziej restrykcyjnych testów bezpieczeństwa, przykładamy do tego szczególną wagę dbając o Waszych Milusińskich.

Jesteśmy Qplay – marką marzeń! Od samego początku wspieramy rodziców i ich pociechy oferując rozwiązania dostosowane do ich wspólnych potrzeb. Oferujemy produkty z kategorii dedykowanych dla dzieci w różnym wieku, zapewniających komfort i bezpieczeństwo, wspierających prawidłowy rozwój motoryczny. Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne wymagania norm europejskich i nie tylko. O jakość i funkcjonalność stale dba nasz wykwalifikowany zespół. Nasze produkty są dostępne w ponad 50 krajach na świecie.

2019 - nagroda Loved by Parents Awards

2019 – pierwsze miejsce w kategorii outdoor Loved by Parents Awards

2019 – zwycięzca nagrody Right Star Awards

2019 – zwycięsca Tillywig Awards w kategorii -Produkty rodzinne, które poprawiają jakość lub sens życia codziennego.

2020 – Nagroda Australijskiego magazynu „Mother&Baby”

2020 – Nagroda na targach CBME (Children Baby Maternity Expo).

Jeszcze bardziej dla Was

Nieustannie obserwujemy świat wokół nas, śledzimy trendy, wektorem naszych działań są Wasze opinie. Proponujemy rozwiązania o atrakcyjnym designie i kolorystyce dostosowane do Waszych oczekiwań. Inwestujemy w różnorodność. Chcemy zapewnić Wam możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego produktu.
Stale wprowadzamy również nowe produkty, aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Rowerki biegowe on top!

Nad produktami z różnych kategorii pracujemy równie ciężko, jednak niektóre z nich cieszą się większą popularnością niż inne. Absolutnym hitem są rowerki trójkołowe, możemy z cała pewnością nazwać je naszym „produktem flagowym”.
Oferujemy Wam szeroki wybór modeli w różnych kategoriach wiekowych, materiałowych, kolorystyce.

Opinie klientów

To co robimy – robimy dla Was. Dlatego bez waszych opinii poszukiwanie nowych rozwiązań jest niemożliwe. Dziękujemy za uznanie. Cieszą nas Wasze wiadomości, w których doceniacie nasze starania o najwyższą jakość oferowanych produktów. Z dumą zamieszczamy kilka z nich.